Shape 57 - Medal (Flat) Shape Shape

Історія

2019

Лютий – Кредобанк визнано переможцем рейтингу «Банки 2019 року» за версією агентства «Фінансовий клуб» у номінації «Чистий банк». 

Березень – Кредобанк виступив генеральним партнером Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» та започаткував для його учасників спеціальний конкурс «Читаємо з KredoBank», головним призом якого стала поїздка до Варшави.

Квітень – Кредобанк отримав перші місця у премії «Prostobank Awards» у номінаціях «Кредит на придбання авто» та «Кредит на покупку нерухомості на вторинному ринку».

Червень – розпочався четвертий сезон кінопоказів «Кіно в парку з KredoBank» у Парку Культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького.

Липень – Кредобанк виступив генеральним партнером культурно-промоційного фестивалю «Ніч у Львові. Ангелотворення».

Серпень – Кредобанк став генеральним партнером фестивалю «Музика в старому Львові».

Вересень – Кредобанк працевлаштовує студентів та випускників вищих навчальних закладів завдяки спеціальний програмі "Абсольвент" вже четвертий рік поспіль.

Жовтень – Кредобанк став партнером 8-го перегляду сучасного польського кіно «Під Високим Замком».

Жовтень – Google Pay став доступний держателям карток Mastercard від KredoBank.

Листопад – До Всесвітнього дня ощадності Кредобанк протягом жовтня-листопада провів понад 11 відкритих уроків фінансової грамотності для школярів та студентів у Львові, Дублянах та Дрогобичі.

Листопад – Apple Pay стає доступним держателям карток KredoBank.

Грудень – Програма розвитку менеджерів Кредобанку отримала спеціальну відзнаку премії «HR-Бренд Україна 2019».

Грудень – Кредобанк вчетверте підтримав українсько-польську соціальну акцію «Миколай без кордонів».

Грудень – Кредобанк впроваджує новий онлайн-банкінг у вигляді веб-версії та повнофункціональних мобільних додатків для операційних систем Android та iOS.

Грудень – Кредобанк подарував медичне обладнання для інтенсивної терапії новонароджених у пологовий будинок №1 м. Львова.

Грудень – Кредобанк – у ТОП-3 рейтингу надійності банківських депозитів України від агентства «Стандарт-Рейтинг» та премії Prostobank Awards за підсумками 2019 року.

Цілодобовий контакт-центр