Shape 57 - Medal (Flat) Shape Shape

Історія

2012

15 березня – ПАТ "КРЕДОБАНК" зайняв 10 місце серед 50 найбільших банків України в номінації «Кредитування МСБ та фізичних осіб-підприємців» згідно незалежного дослідження банківського сектору «50 провідних банків України» видання «КомерсантЪ».

20 березня – ПАТ «КРЕДОБАНК» зайняв 17-те місце серед 52-х установ (банки I – III групи за класифікацією НБУ) у рейтингу найнадійніших банків України інформаційного агентства «РБК-Україна». Найбільше балів банк отримав за динаміку покращення якості кредитного портфелю, високий рівень адекватності капіталу та ліквідності. 

29 березня – Українське рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» в газеті «Урядовий кур’єр» опублікувало рейтинг надійності українських банків, в якому ПАТ «КРЕДОБАНК» посів 5-те місце у рейтингу надійності серед 88 українських банків з активами понад 1 млрд. грн., які проявляли найбільшу ринкову активність у 2011 році. Банки оцінювалися за 6-ма групами факторів, серед яких достатність капіталу, якість активів та управління, дохідність та ліквідність, а також фактори, які зменшують чутливість до ризиків. 

Травень – ПАТ «КРЕДОБАНК» став членом Незалежної асоціації банків України (НАБУ), яка вже налічує понад 80 українських банків. 

4 жовтня – ПАТ «КРЕДОБАНК» за активне впровадження сучасних інноваційних рішень та нових технологій, які спрямовані на покращення обслуговування клієнтів, отримав нагороду у номінації «Львів – інноваційний» в конкурсі «Обличчя міста».

Цілодобовий контакт-центр