Shape 57 - Medal (Flat) Shape Shape

Благодійна організація ФУНДАЦІЯ КРЕДО

Благодійна організація Благодійний фонд «ФУНДАЦІЯ КРЕДО» створена 16 листопада 2021 року АТ «Кредобанк» для реалізації соціальних та благодійних проєктів. У фокусі діяльності Фундації КРЕДО — допомога дітям та молоді, підтримка соціально важливих проєктів та реалізація ініціатив, пов’язаних з медициною та освітою.

Контактний телефон: +38 (067) 550 64 64
Email: office@foundationkredo.org.ua
Адреса: м. Львів, вул. Луганська, 18
Банківські реквізити БО «ФУНДАЦІЯ КРЕДО» для перерахування благодійної допомоги.

​Банківські реквізити для перерахування благодійної допомоги

Реквізити на території України в гривнях (UAH) та з-за кордону в польських злотих (PLN) Дiзнатися бiльше

КредоПрихисток

Благодійна організація Фундація КРЕДО спільно з АТ «Кредобанк» профінансували облаштування прихистку для вимушених переселенців у Львові. Дiзнатися бiльше

Евакуація працівників Кредобанку та їхніх родин до Польщі

З початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну БО «Фундація Кредо» та Кредобанк у співпраці зі своїм акціонером — PKO Bank Polski забезпечили евакуацію з зон активних бойових дій до Польщі автобусним та залізничним транспортом понад 600 працівників банку та їхніх найближчих родичів. Дiзнатися бiльше

​Банківські реквізити для перерахування благодійної допомоги

Реквізити на території України в гривнях (UAH) та з-за кордону в польських злотих (PLN)

Детальнiше

КредоПрихисток

Благодійна організація Фундація КРЕДО спільно з АТ «Кредобанк» профінансували облаштування прихистку для вимушених переселенців у Львові.

Детальнiше

Евакуація працівників Кредобанку та їхніх родин до Польщі

З початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну БО «Фундація Кредо» та Кредобанк у співпраці зі своїм акціонером — PKO Bank Polski забезпечили евакуацію з зон активних бойових дій до Польщі автобусним та залізничним транспортом понад 600 працівників банку та їхніх найближчих родичів.

Детальнiше
Цілодобовий контакт-центр