Shape 57 - Medal (Flat) Shape Shape

Кодекс корпоративної етики

Перед Вами — Кодекс корпоративної етики АТ «КРЕДОБАНК». Кодекс корпоративної етики — це документ, який закріплює перелік внутрішніх принципів та стандартів, що визначають етичні норми ведення бізнесу і правила корпоративної поведінки працівників.

Кредобанк працює на ринку вже 30 років. Увесь цей час банк є надійним партнером для своїх клієнтів та завжди виконує свої зобов’язання. Ми дбаємо про бездоганну ділову репутацію як запоруку довіри до банку. Головними її складовими є не тільки прозора діяльність Кредобанку, яка відповідає усім моральним, правовим та етичним стандартам, а й щирість і порядність його працівників, що є основою відносин з клієнтами, партнерами, державою та акціонером.

Кодекс корпоративної етики визначає корпоративні цінності та етичні стандарти для Кредобанку та базується на загальновизнаних принципах, нормах українського та міжнародного права і впроваджує найкращі європейські практики. Виконання його положень є обов’язковими для працівників банку та для всіх, хто діє від імені АТ «КРЕДОБАНК». Кожен з нас має розуміти закладені в Кодексі принципи та неухильно їх дотримуватися у щоденній діяльності. Ми вживатимемо всіх потрібних заходів для запобігання порушенням Кодексу та його стандартів та захищатимемо тих, хто повідомлятиме про неприйнятну поведінку та порушення в діяльності Банку. Довіра до банку є обов’язковою умовою для сталого розвитку банку, і цю довіру формують дії кожного з нас. В Кредобанку ми завжди пам’ятаємо, що спосіб досягнення результатів є не менш важливим, ніж результати.

Єжи Яцек Шугаєв
Голова Правління АТ «КРЕДОБАНК»

Кодекс корпоративної етики АТ «Кредобанк»

Цілодобовий контакт-центр (безкоштовно по Україні)