Shape 57 - Medal (Flat) Shape Shape

Історія

2015

10 лютого - «Кредобанк» очолив рейтинг найбільш життєздатних банків України на 2015 рік, підготовлений журналом Forbes (Україна). У рейтингу, що має на меті знайти банки з високою внутрішньою здатністю вистояти у період системної нестабільності, «Кредобанк» віднесено до групи А (високий рівень життєздатності).

27 лютого – «Кредобанк» увійшов до ТОП-10 найкращих роздрібних банків України за версією журналу «Фокус».  

 28 травня - «Кредобанк» отримав перемогу в кількох номінаціях четвертого дослідження «50 провідних банків України», що проводилося компанією «Фінансовий клуб». Зокрема, банк посів 3-тє місце у номінації «Овердрафти», 3-тє місце у номінації «Автокредити», а також 8-ме місце у номінаціях «Інтернет-банкінг» та «Кредити малому та середньому бізнесу». 

4 червня – «Кредобанк» розпочав випуск захищених банківських платіжних карт MasterCard з вбудованим чіпом та підтримкою технології безконтактних платежів PayPass.

22 червня  – «Кредобанк» посів перше місце у рейтингу надійності банківських депозитів України, який проводить українське рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг».

15 серпня  – «Кредобанк» посів третє місце у рейтингу надійності найбільших та великих банків України, підготовленому українським діловим журналом «Деньги» за підсумками І півріччя 2015 року. Окрім того, банк увійшов до ТОП-5 банків з найбільшим приростом депозитів фізичних осіб за другий квартал поточного року.

17 серпня  – Кредобанк» запровадив оплату комунальних платежів у системі «КредоДайрект», що дало змогу  клієнтам  безпечно здійснювати комунальні платежі онлайн на користь майже 1000 підприємств по всій Україні.

23 вересня  – «Кредобанк» запровадив програму лояльності MasterCard Rewards для всіх платіжних  карток  MasterCard незалежно від їх класу, емітованих банком для роздрібних клієнтів.

09 жовтня  – Українське рейтингове агентство «Експерт-рейтинг» підвищило кредитний рейтинг ПАТ «Кредобанк» до рівня uaAA+ за національною шкалою.

12 жовтня  –  «Кредобанк» переміг у номінації «У світі грошей: Львів банківський» XVI конкурсу «Обличчя міста-2015», який щорічно проводиться Львівською міською радою та Львівською торгово-промисловою палатою.

12 листопада  – Працівники «Кредобанку» висадили 25 грабів у центрі Львова на відзначення 25-ліття роботи банку на українському ринку, висадка відбулася у рамках програми озеленення міста, яка проводиться Львівською міською радою.

18 листопада  – «Кредобанк» посів перше місце у рейтингу стійкості українських банків за підсумками 3-го кварталу 2015 року, проведеного  інтернет-порталом «Мінфін».

24 листопада – «Кредобанк» запровадив мобільну версію Інтернет-банкінгу для клієнтів-юридичних осіб.

26 листопада – Кредобанк переміг у Всеукраїнському  конкурсі «Банк Року-2015», номінація «Банк – надійний партнер в світі бізнесу».

Цілодобовий контакт-центр