Shape 57 - Medal (Flat) Shape Shape

Історія

2008

14 березня – зареєстровано Чернігівську філію ПАТ «КРЕДОБАНК». 

20 березня - Надзвичайний і Повноважний посол України в Республіці Польща Олександр Моцик нагородив ПАТ «КРЕДОБАНК» дипломом за значний внесок у зміцнення торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва між Україною та Польщею. 

25 березня – зареєстровано Сумську філію ПАТ «КРЕДОБАНК». 

17 травня - у рамках щорічної зустрічі учасників Європейського банку реконструкції та розвитку ПАТ «КРЕДОБАНК» отримав нагороду як найактивніший банк із фінансування імпорту малих та середніх підприємств у рамках програми ЄБРР зі сприяння фінансування торгівлі. 

1 липня – зареєстровано Кіровоградську філію ПАТ «КРЕДОБАНК». 

5 серпня - міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's повідомило про підвищення кредитних рейтингів контрагента, присвоєних ПАТ «КРЕДОБАНК». Довгостроковий кредитний рейтинг контрагента КРЕДОБАНКу за міжнародною шкалою підвищено з «В» до «B+», одночасно кредитний рейтинг за національною шкалою підвищений з «uaBBB» до «uaА». Короткостроковий кредитний рейтинг контрагента підтверджено на рівні «В». Прогноз зміни рейтингу – «Стабільний». 

11 серпня - ПАТ «КРЕДОБАНК» підписав кредитний договір у сумі 15 млн. доларів США з банком KfW (Kreditanstalt fuer Wiederaufbau/Кредитна установа для відбудови). 

Серпень - банк отримав «Золотий символ» переможця конкурсу, 4 дипломи та 3 медалі, а також статус «Виробник кращих вітчизняних товарів 2008» в номінації «Банківські послуги». 

4 вересня - банк підписав договір субординованої позики з стратегічним інвестором PKO BP SA на суму майже 30 мільйонів гривень. 

18 вересня - відбулися позачергові загальні збори акціонерів ПАТ «КРЕДОБАНК», на яких ухвалено рішення щодо збільшення статутного фонду банку на 130 820 000 грн. 

18 вересня - банк отримав головну відзнаку конкурсу «Обличчя міста-2008». 

Листопад - ПАТ «КРЕДОБАНК» отримав перше місце у номінації «Корпоративний річний звіт» конкурсу «Краще корпоративне медіа України 2008». 

5 листопада - Комісія Національного банку України надала дозвіл ПАТ «КРЕДОБАНК» на залучення до капіталу банку коштів, отриманих на умовах субординованої позики від стратегічного інвестора РКО ВР SА, у сумі 6 мільйонів доларів США. 

11 листопада - банк зайняв четверте місце у рейтингу інформаційної прозорості від міжнародного агентства Standard&Poor’s та Агентства фінансових ініціатив. 

28 листопада - ПАТ «КРЕДОБАНК» підписав з РКО ВР SA кредитну угоду на суму 90 мільйонів доларів США.

Цілодобовий контакт-центр