Shape 57 - Medal (Flat) Shape Shape

Історія

2013

4 лютого – ПАТ "КРЕДОБАНК" став лідером на ринку внутрішньої державної позики (ОВДП) згідно рейтингу торговців цінними паперами, які брали участь у торгах протягом січня 2013 року, оприлюдненого фондовою біржою ПФТС.

18 лютого – Згідно дослідження СК "Альфа-Страхування" за підсумками 2012 року ПАТ "КРЕДОБАНК" посів 4-те місце серед майже 50-ти українських банків за кількістю виданих автокредитів.

29 квітня – ПАТ "КРЕДОБАНК" зайняв 10 місце серед 50 найбільших банків України в номінації «Зарплатні проекти» згідно дослідження газети «КоммерсантЪ» «50 провідних банків України».

10 червня – «КРЕДОБАНК» отримав спеціальну відзнаку конкурсу «Інвестор року-2012» Львівської облдержадміністрації та Львівської торгово-промислової палати за найбільші банківські інвестиції в економіку області та зручні пропозиції з обслуговування малого та середнього бізнесу. 

18 червня – «Кредобанк» визнано лауреатом І Міжнародного конкурсу «Банківська безпека-2013» у номінації «За впровадження інноваційних рішень у сфері інформаційної безпеки та криптографічного захисту ресурсів», що проводився міжнародним журналом «Банкір». 

Вересень – «Кредобанк» представив оновлений логотип банку та зміни в маркетинговому позиціонуванні. Новий логотип «Кредобанку» виконаний у корпоративному стилі стратегічного інвестора PKO Bank Polski S.A. та має на меті символізувати сучасність банку, його європейський підхід до стандартів обслуговування клієнтів.

11 жовтня – «Кредобанк» увійшов до ТОП-3 найкращих регіональних банків України за версією українського ділового видання «Контракти».

28 жовтня – «Кредобанк» визнано лауреатом IV Всеукраїнського конкурсу «Лідер у сфері автокредитування, автострахування і супутніх послуг – 2013», підсумки якого були підведені у жовтні. Банк отримав нагороду конкурсу в номінації «Лідер з підтримки українських автовиробників».

5 грудня  – «Кредобанк» увійшов до числа 10 найнадійніших банків України за підсумками рейтингу надійності банківських депозитів, підготовленого українським рейтинговим агентством «Стандарт-рейтинг» за результатами 9 місяців 2013 року.

Цілодобовий контакт-центр