Shape 57 - Medal (Flat) Shape Shape

Історія

2009

23 лютого - у Львові відбулися позачергові загальні збори акціонерів ПАТ «КРЕДОБАНК», на яких ухвалено рішення щодо збільшення статутного капіталу банку на 1 024 100 000,00 грн. і оголошено дев’ятнадцяту емісію акцій банку. 

11 березня – рішенням конкурсної комісії по відбору банків при Пенсійному фонді України ПАТ “КРЕДОБАНК” визнано переможцем, з яким буде укладено договір з правом надання послуг по виплаті пенсій та грошової допомоги. 

23 березня - ПАТ "КРЕДОБАНК" впровадив в промислову експлуатацію власний процесинговий центр для обробки операцій по банківських платіжних картках. КРЕДОБАНК став першим банком як у Львові, так і на Західній Україні, що експлуатує власний процесинговий центр. 

15 квітня – за підсумками 2008 року ПАТ “КРЕДОБАНК” присвоєно звання ”Інвестор року” – головну нагороду конкурсу “Інвестор року”, який щорічно проводиться Львівською облдержадміністрацією спільно з Львівською торгово-промисловою палатою. 

24 квітня – відбулися чергові Загальні збори акціонерів ПАТ «КРЕДОБАНК» – Акціонери Банку затвердили результати розміщення акцій додаткової емісії на суму в 1 мільярд 24 мільйони 100 тисяч гривень та звіт про його результати, а також внесли відповідні зміни та доповнення до статуту Банку. В результаті додаткової емісії акцій статутний фонд КРЕДОБАНКу зріс майже втричі – до 1 551 млн. грн. 

4 червня – Національний Банк України зареєстрував збільшення статутного фонду ПАТ «КРЕДОБАНК» до 1 550 969 469,16 гривень. Частка стратегічного акціонера ПАТ «КРЕДОБАНК» - PKO Bаnk Polski S.A. склала 99,5%. 

Липень – Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг КРЕДОБАНКу за Національною рейтинговою шкалою на рівні «uaВВВ» з прогнозом «стабільний». 

3 липня – ПАТ “КРЕДОБАНК” достроково викупив відсоткові іменні облігації серії „В” в сумі 50,75 млн. гривень. Таким чином, ПАТ „КРЕДОБАНК” вчасно та в повному обсязі виконав свої зобов’язання стосовно дострокового викупу облігацій, які були визначені проспектом емісії, виплативши інвесторам номінальну вартість облігацій, а також відсотковий дохід за останній відсотковий період. 

4 серпня – КРЕДОБАНК став переможцем Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар 2009 року». В номінації «Банківські продукти» було відзначено медалями: депозит КРЕДОБАНКу для юридичних осіб «Аванс» та депозит для фізичних осіб «Тижневий». 

7 серпня – Згідно щоквартального дослідження українських банків за надійністю депозитних внесків видання "Економічна правда" КРЕДОБАНК увійшов у першу десятку надійних банків, посівши 7 місце з сумарним рейтингом «стабільний» серед інших сорока українських банків. 

3 вересня – У м.Львові відбулися Позачергові Загальні збори акціонерів ПАТ “КРЕДОБАНК”. Головними питаннями, що розглядалися були відкликання та вибори до складу Спостережної Ради та Ревізійної комісії Банку. 

6 листопада – КРЕДОБАНК увійшов у трійку переможців конкурсу «Найкраще Корпоративне Медіа України 2009» в номінації «Найкращий корпоративний річний звіт». 

10 листопада – КРЕДОБАНК здійснив дострокове повернення РКО Bank Polski SА останніх 10 млн. доларів з кредитної лінії у 90 млн. доларів, яка була відкрита в листопаді 2008 року терміном на 3 роки. 

20 листопада – КРЕДОБАНК отримав дозвіл від Комісії Національного банку України з питань нагляду і регулювання діяльності банків на врахування субординованого боргу в сумі 20 млн. доларів США до капіталу банку. Кошти на умовах субординованого боргу в сумі 20 млн. доларів США були залучені КРЕДОБАНКом строком на 8 років від його стратегічного акціонера – найбільшого польського банку PKO Bank Polski SA. 

26 листопада – КРЕДОБАНК став переможцем Першого Національного конкурсу «Банк року-2009» за версією журналу «Банкиръ» в номінації «Банк з високим рівнем відкритості та прозорості бізнесу». 

26 листопада - Акціонери КРЕДОБАНКу ухвалили рішення про затвердження Статуту публічного акціонерного товариства. Відповідно до чинного законодавства України та п.1.2 Статуту Публічне Акціонерне Товариство "КРЕДОБАНК" є правонаступником всіх прав та обов’язків Відкритого Акціонерного Товариства "КРЕДОБАНК". 

Грудень – Конкурсна комісія по відбору банків при Пенсійному фонді України ухвалила рішення продовжити строк дії договору з КРЕДОБАНКом, як уповноваженим банком з права надання послуг по виплаті пенсій та грошової допомоги, до 1 січня 2011 року. 

18 грудня - у м.Львові відбулися Позачергові Загальні збори акціонерів ПАТ “КРЕДОБАНК”, на яких прийнято рішення про збільшення розміру статутного капіталу товариства та розміщення акцій додаткової (двадцятої) емісії на суму 368 млн.гривень. 

28 грудня – Рейтингове агентство “Кредит-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг КРЕДОБАНКу за національною шкалою на рівні uaBВВ. Прогноз за рейтингом – стабільний.

Цілодобовий контакт-центр