Shape 57 - Medal (Flat) Shape Shape

Історія

2017

Січень -  «Кредобанк» посів 4 місце у рейтингу надійних банків за версією Інтернет-порталу bankomet.com.ua

Березень – «Кредобанк» один з перших банків на ринку України запустив цифровий гаманець «KredoPay» з підтримкою технології NFC. Цифровий гаманець «KredoPay» став першим в Україні рішенням, реалізованим на платформі Mastercard Enablement Digital Service (MDES), що перетворює будь-який пристрій з відповідними технічними параметрами на платіжний інструмент для безконтактних розрахунків.

Квітень – «Кредобанк» здобув перше місце в номінації «Іпотечний кредит» у щорічному рейтингу «50 провідних банків України», який проводиться інформаційним агентством «Фінансовий клуб» та отримав ще кілька нагород у інших номінаціях дослідження.

Квітень – Національний банк України включив ПАТ «Кредобанк» до переліку попередньо кваліфікованих осіб для участі у виведенні неплатоспроможних банків з ринку в способи, передбачені Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Квітень – «Кредобанк» розпочав співпрацю з Німецько-Українським фондом у впровадженні програм підтримки та розвитку мікробізнесу, малого та середнього бізнесу України.

Квітень – «Кредобанк» приєднався до Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу – нової ініціативи для бізнесу, який прагне працювати прозоро, представленої Радою бізнес-омбудсмена України за підтримки Європейського банку з реконструкції та розвитку та Організації економічного співробітництва та розвитку.

Квітень –«Кредобанк» здобув перше місце в номінації «Іпотечний кредит» у щорічному рейтингу «50 провідних банків України», який проводиться інформаційним агентством «Фінансовий клуб» та отримав ще кілька нагород у інших номінаціях дослідження.

Червень – «Кредобанк» отримав 2-ге місце у номінації «Найкращий продукт для МСБ» за версією журналу «Бізнес».

Листопад – «Кредобанк» випустив 5-річні облігації  загальною номінальною вартістю 500 мільйонів гривень з номінальною дохідністю 15% річних.

Грудень – Реклама «Кредобанку» «Раціональні кредити на емоційні потреби» отримала 2 відзнаки Effie Awards Ukraine 2017.

Цілодобовий контакт-центр