Shape 57 - Medal (Flat) Shape Shape

Історія

2006

27 січня – Національний банк України надав ліцензію та дозвіл на здійснення операцій для ПАТ "КРЕДОБАНК" у зв'язку із зміною назви банку. 

1 березня – банк офіційно змінив назву на ПАТ "КРЕДОБАНК". 

9 березня – збори акціонерів ПАТ "КРЕДОБАНК" прийняли рішення про збільшення статутного фонду банку на 75,75 млн. грн. 

1 травня – зміна назви відбулась по всій системі банку. 

23 травня – на загальних зборах акціонерів ПАТ «КРЕДОБАНК» збільшив статутний капітал до 219,299 млн. гривень за рахунок додаткової емісії простих іменних акцій на суму 75,75 млн. гривень. 

23 червня - авторитетним міжнародним рейтинговим агентством Standard & Poor's присвоєно публічні кредитні рейтинги контрагента ПАТ «КРЕДОБАНК», а саме: довгостроковий кредитний рейтинг контрагента за міжнародною шкалою – "B", прогноз – "Стабільний", короткостроковий кредитний рейтинг контрагента за міжнародною шкалою – "C", рейтинг контрагента за українською шкалою – "uaBBB". 

20 липня - міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's повідомило про підвищення короткострокового кредитного рейтингу ПАТ «КРЕДОБАНК» за міжнародною шкалою – з «С» до «В». 

14 серпня - Національним банком України зареєстровано нову редакцію статуту банку та збільшення статутного капіталу банку до 219 299 469,16 грн. 

16 серпня - між найбільшим банком Польщі РКО ВР SА та українським ПАТ «КРЕДОБАНК» підписано кредитний договори про надання останньому іпотечної кредитної лінії у сумі 5 млн. доларів США терміном дії до 15 серпня 2016 року та автомобільної кредитної лінії у сумі 10 млн. доларів США терміном дії до 15 серпня 2013 року. 

22-26 серпня – під час Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар 2006 року» та Міжнародного інвестиційного форуму «Енергія зростання» проекти ПАТ «КРЕДОБАНК» («Послуги Центру сприяння залученню інвестицій та розвитку малого і середнього бізнесу», «Послуги Єдиного офісу обслуговування інвесторів» і «Послуги фінансово-інвестиційного супермаркету») визнано кращим вітчизняним товаром 2006 року. 

6-9 вересня - ПАТ «КРЕДОБАНК» став єдиним українським банком, який був представлений на XIV Економічному форумі «Криниця-2006», що відбувся у м. Криниця Гурська (Республіка Польща). 

15 вересня - ПАТ «КРЕДОБАНК» у номінації «Європейський рівень послуг» нагороджений спеціальною відзнакою конкурсу «Обличчя міста-2006», який традиційно проводить Львівська торгово-промислова палата та Львівська міська рада. 

4-6 жовтня - КРЕДОБАНК взяв участь у VI Міжнародному економічному форумі та ярмарку інвестицій і нерухомості «Україна-ЄС», що проходив у Львові. Банк став організатором унікального фінансово-інвестиційного центру. 

9 жовтня – КРЕДОБАНК відкрив свій 100-й структурний підрозділ, який знаходиться у Донецькій області. 

10 листопада - Президент Республіки Польща Лєх Качинські нагородив Голову Правління ПАТ «КРЕДОБАНК» Степана Кубіва Золотим Хрестом («Order Zaslugi Rzeczypospolitej Polskiej»). 

23 листопада – ПАТ «КРЕДОБАНК» запровадив систему дистанційного управління KredoDirect. 

24 листопада – відбулися позачергові збори акціонерів, на яких затверджено нову редакцію статуту банку, а також новий склад Ревізійної Комісії та Спостережної Ради на чолі зі Здіславом Сокалем.

Цілодобовий контакт-центр