Shape 57 - Medal (Flat) Shape Shape

Історія

2014

12 березня  – «Кредобанк» став принциповим членом платіжної системи MasterCard.

19 березня  – «Кредобанк» посів 8-ме місце у рейтингу стійкості українських банків, підготовленому інтернет-порталом «Мінфін» за підсумками 4-го кварталу 2013 року, та став єдиним регіональним банком, що увійшов до першої десятки найстійкіших. 

20 травня – «Кредобанк» отримав відзнаку конкурсу «Інвестор року-2013» Львівської облдержадміністрації та Львівської торгово-промислової палати за найбільші банківські інвестиції в економіку області та активну участь у кредитуванні економіки України.

22 травня «Кредобанк» переміг у номінації «Банк, що зберіг високий рівень довіри клієнтів» у ІІ Міжнародному конкурсі «Банк, якому довіряють», що проводився міжнародним журналом «Банкір».

4 червня – «Кредобанк» вперше в Україні розпочав емісію платіжних карт у польських злотих для фізичних осіб.

6 червня – за даними страхової компанії «Альфа-страхування» «Кредобанк» посів першу позицію за обсягами виданих автокредитів в Україні у квітні, яку втримав і у травні.

11 червня  –  «Кредобанк» посів 4-те місце в рейтингу депозитів українських банків, проведеному агентством «Стандарт-рейтинг». 

30 червня – «Кредобанк» отримав спеціальну відзнаку ІІ міжнародного конкурсу «Лідер у сфері PR-технологій та маркетингу – 2014», організованого міжнародним журналом «Банкір» у номінації «За послідовність у просуванні банківських продуктів та сервісу».

14 листопада - «Кредобанк» увійшов до числа 15-ти найнадійніших українських банків у рейтингу, підготовленому журналом «Новое время» та інвестиційною компанією Dragon Capital. Банк посів у рейтингу 11-те місце, натомість набрав 15 рейтингових балів нарівні з банками, що зайняли 9-14 позиції.

26 листопада - «Кредобанк» посів 5-те місце у рейтингу стійкості українських банків за підсумками 3-го кварталу 2014 року, підготовленого інтернет-порталом «Мінфін».

30 грудня - За рішенням Національного банку України «Кредобанк» включений до Групи ІІ «Великі банки» згідно розподілу банків на групи на 2015 рік. 

Цілодобовий контакт-центр