Shape 57 - Medal (Flat) Shape Shape

Історія

2011

26 cічня – КРЕДОБАНК розпочав співпрацю з компанією MoneyGram, одним із світових лідерів в галузі грошових переказів. Компанія MoneyGram має 206 тисяч пунктів обслуговування у світі, з них 25 тисяч в країнах СНД.

28 березня – КРЕДОБАНК підписав з PKO Bank Polski SA угоду про відкриття резервної кредитної лінії на підтримку ліквідності на суму 50 мільйонів доларів США на термін до 3 років.

13 травня – За підсумками конкурсу, який організовує Львівська обласна державна адміністрація спільно з Львівською Торгово-промисловою палатою, ПАТ "КРЕДОБАНК" визнано «Інвестором року-2010», як установу, що отримала найбільший обсяг іноземних інвестицій серед підприємств та організацій Львівської області у 2010 році.

30 червня – Рейтингове агентство “Кредит-Рейтинг” підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ “КРЕДОБАНК” за національною шкалою на рівні uaBВВ+. Прогноз за рейтингом – стабільний.

27 жовтня – Спостережна Рада «Кредобанку» затвердила нову Стратегію ПАТ "КРЕДОБАНК" на 2012-2014 рр., що передбачає зосередження діяльності Банку на чітко визначених географічних ринках, сегментах та продуктах з метою досягнення прибутковості та цільового рівня віддачі на капітал.

5 грудня – КРЕДОБАНК зайняв 3-тє місце в категорії «Кращий регіональний банк» у рейтингу «UKRAINIAN BANKER AWARDS 2011» авторитетного економічного тижневика «Інвестгазета».

Цілодобовий контакт-центр