Shape 57 - Medal (Flat) Shape Shape

Історія

2003

З метою посилення власних позицій на польському ринку Kredyt Bank S.A. (Польща) – основний інвестор банку за згодою з портфельним інвестором – Європейським банком реконструкції та розвитку розпочав процес тендерного продажу власної частки у статутному капіталі АТ "Кредит Банк (Україна)". Придбанням акцій банку зацікавились більш десяти найбільших іноземних та національних банків і промислових груп. 

Січень – У Львівській опері відбулося урочисте вшанування суспільних лідерів та провідних фірм Галичини. У номінації "Кращий банк" за визначні досягнення та звеличення Галичини було відзначено АТ "Кредит Банк (Україна)" і вручено бронзову статуетку "Галичина" з дипломом "Галицький лицар-2002". 

Березень – АТ "Кредит Банк (Україна)" третій рік підряд став переможцем регіонального конкурсу "Інвестор року-2002" у номінації "Інвестор року: фінансово-кредитна сфера" за активну інвестиційну діяльність на території Львівської області, значний вклад в її економіку, створення нових робочих місць, реалізацію конкурентноздатних банківських продуктів та послуг, впровадження сучасних технологій, чесність у бізнесі та за плідне співробітництво з місцевими підприємствами". Колектив Кредит Банку (Україна) був нагороджений почесним дипломом Президії Торгово-промислової палати України за активну участь у зовнішньоекономічній діяльності, внесок у розбудову ТПП України та з нагоди її створення. 

Березень – АТ "Кредит Банк (Україна)" розпочав емісію платіжних карток для розрахунків у мережі Іnternet і впровадив для своїх клієнтів новий картковий продукт – Vіrtual Kredyt Bank (Ukraіne).  

Травень – Українське рейтингове агентство "SlavRatіng" присвоїло кредитний рейтинг облігаціям АТ "Кредит Банк (Україна)" на рівні ВВВ (середній/низький ризик). Вказана рейтингова оцінка (ВВВ) є найвищою серед рейтингових оцінок, присвоєних вітчизняним. 

Липень – при АТ "Кредит Банк (Україна)" розпочав роботу Центр сприяння залученню іноземних інвестицій та розвитку малого і середнього бізнесу.

Вересень – Державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву обрав АТ "Кредит Банк (Україна)" для реалізації своєї другої програми кредитування купівлі житла молодими родинами – часткової компенсації відсотків за житловими кредитами для молодих сімей. 

Вересень – Кредит Банк (Україна) і Фірма TіetoEnator (Швеція-Фінляндія) – провідний європейський постачальник інформаційних технологій для банківського та фінансового сектора, уклали договір про впровадження в банку платіжної карткової системи Transmaster™.

Жовтень – АТ "Кредит Банк (Україна)" вручено ДИПЛОМ ІІ ступеня за кращий річний звіт 2002 року серед фінансових установ у номінації "Суттєвість та повнота розкриття інформації".

Грудень – Кредит Банк (Україна) вперше у вітчизняній банківській практиці запровадив довгострокову (терміном до 20 років) взаємовигідну співпрацю між банком і клієнтом – депозит "РАНТЬЄ".

Цілодобовий контакт-центр