Shape 57 - Medal (Flat) Shape Shape

Історія

2010

Січень – В грудні 2009 року КРЕДОБАНК розпочав співпрацю з компанією PORTMONE.COM, яка є беззаперечним лідером ринку електронної оплати рахунків в Україні. 

25 лютого – КРЕДОБАНК отримав дозвіл від Комісії Національного банку України з питань нагляду і регулювання діяльності банків на врахування в статутний капітал 15 млн. доларів США на умовах субординованого боргу строком на 8 років від його стратегічного акціонера – найбільшого польського банку PKO Bank Polski SA. 

1 квітня – Для удосконалення процесу обслуговування клієнтів та зменшення витрат часу клієнтів КРЕДОБАНК запровадив механізм публічної пропозиції для фізичних осіб. Публічною пропозицією виступають «Правила надання комплексних банківських послуг фізичним особам у ПАТ «КРЕДОБАНК», з якими клієнти можуть ознайомитись на корпоративному сайті банку. 

30 квітня – Загальні збори акціонерів КРЕДОБАНКу затвердили збільшення статутного капіталу до 1,9 мільярдів гривень шляхом розміщення акцій двадцятої емісії КРЕДОБАНКу на суму 368 мільйонів гривень. 

4 червня – Рейтингове агентство “Кредит-Рейтинг” підвищило довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ “КРЕДОБАНК” за національною шкалою з uaBВВ до uaBВВ+. Прогноз за рейтингом – стабільний. 

Липень – КРЕДОБАНК завершив реалізацію проекту «Єдиний рахунок», завдяки якому клієнти можуть здійснювати переказ коштів з карткового рахунку як в національній, так і в іноземній валюті на будь-який рахунок відкритий у КРЕДОБАНКу. Також клієнти можуть здійснювати переказ коштів у національній валюті на рахунки відкриті в інших банках – як на власні рахунки, так і на рахунки інших фізичних та юридичних осіб. 

1 вересня – Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's повідомило про підвищення кредитних рейтингів ПАТ “КРЕДОБАНК”. Довгостроковий кредитний рейтинг КРЕДОБАНКу за міжнародною шкалою підвищено з “ССС+” до "B-", одночасно кредитний рейтинг за національною шкалою підвищений з “uaBB-” до "uaВBB-". Короткостроковий кредитний рейтинг контрагента підтверджено на рівні “С”. Прогноз зміни рейтингу – "Стабільний". 

Жовтень – Спостережна рада КРЕДОБАНКу затвердила основні засади оновленої стратегії розвитку банку на 2011-2012 роки. Стратегія розвитку КРЕДОБАНКу у 2011-2012 роках передбачає розвиток КРЕДОБАНКу як універсального банку та спрямована на отримання позитивного фінансового результату починаючи з 2011 року за рахунок покращення операційної ефективності та результативної роботи з проблемною заборгованістю. 

29 листопада – КРЕДОБАНК визнано найкращим банком-партнером страхових компаній серед великих українських банків, за результами конкурсу «Банк року - 2010» за версією журналу «Банкір» (видавництво "КБС-Іздат"). 

3 грудня – у м. Самбір відбулося урочисте відкриття нового приміщення Самбірського відділення Центральної філії ПАТ «КРЕДОБАНК», загальна площа якого становить понад 1300 кв.м. 

21 грудня – КРЕДОБАНК реорганізував Київську філію у відділення, тим самим завершивши процес централізації своєї регіональної мережі, в ході якої було реорганізовано 25 балансових філій у відділення та об’єднано їх на балансі єдиної Центральної філії КРЕДОБАНКу. Таким чином, станом на 01.01.2011 р. регіональна мережа продажу КРЕДОБАНКу складається з Центральної філії і 137 відділень та охоплює 22 з 24-х областей України та Автономну Республіку Крим.

Цілодобовий контакт-центр