Shape 57 - Medal (Flat) Shape Shape

Історія

2007

12 січня - на засіданнях Спостережної Ради та Правління ПАТ «КРЕДОБАНК» прийняті рішення про скликання позачергових зборів акціонерів стосовно збільшення капіталу банку на 176 750 000 грн. і доведення його до 396 049 469,16 гривень. 

23 березня - Національний банк України зареєстрував Запорізьку філію ПАТ «КРЕДОБАНК». 

31 березня - Центр сприяння залучення інвестицій та розвитку малого і середнього бізнесу ПАТ «КРЕДОБАНК» став переможцем акції «Галицький лицар-2006» у номінації «Фірма року у галузі консалтингу та інвестування». 

20 квітня - PKO BP SA підписав договір з ЄБРР про купівлю акцій ПАТ "КРЕДОБАНК", що на сьогодні складають 28,2486% статутного капіталу банку. 

25 квітня - Львівська торгово-промислова палата визнала кращим закордонним інвестором року PKO BP SA, за діяльність ПАТ "КРЕДОБАНК". 

7 травня - на чергових зборах ПАТ "КРЕДОБАНК" прийнято рішення щодо збільшення статутного капіталу банку на 176 750 000 гривень та оголошено сімнадцяту емісію акцій банку. Також оновлено склад Спостережної Ради банку на чолі з Альдоною Войтчак. 

15 травня – Хмельницька філія ПАТ «КРЕДОБАНК» отримала знак «Довіра споживача». 

5 червня - зареєстровано Вінницьку філію ПАТ «КРЕДОБАНК». 

14 червня – зареєстровано Чернівецьку філію ПАТ «КРЕДОБАНК». 

Липень - міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's підтвердило рейтинги ПАТ "КРЕДОБАНК", присвоєні у 2006 році. 

26 липня - виконана угода щодо купівлі PKO BP SA 28,25% акцій ПАТ "КРЕДОБАНК" у Європейського Банку Реконструкції і Розвитку. 

10 серпня – ПАТ «КРЕДОБАНК» отримав дозвіл від Національного банку України на здійснення операцій з банківськими металами на валютному ринку України. 

22-25 серпня – під час ІІІ Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар 2007 року» Послуги Центру сприяння залученню інвестицій та розвитку малого і середнього бізнесу визнано кращим вітчизняним товаром 2007 року. 

31 серпня - Національний банк України затвердив зміни та доповнення до статуту ПАТ «КРЕДОБАНК» у зв’язку із збільшенням статутного капіталу. 

4 грудня - КРЕДОБАНК отримав третє місце у номінації «Найнадійніший банк року» конкурсу «MasterCard Банк року 2007». 

5 грудня - згідно дослідження міжнародного рейтингового агентства Standard&Poor’s банк зайняв третє місце серед банків України щодо інформаційної прозорості. 

19 грудня - АУБ та аудиторська компанія Deloitte визнали web-сайт КРЕДОБАНКу найкращим серед банків України.

Цілодобовий контакт-центр