Shape 57 - Medal (Flat) Shape Shape

Перекази з-за кордону

Зручні та швидкі перекази з Польщі в Україну (а незабаром і з інших країн ЄС), без купи документів та невідомих полів для заповнення. Все просто і під рукою завдяки унікальній пропозиції від Кредобанку.

Все, що вам потрібно — це бути клієнтом та мати рахунок в польських злотих або у євро в Кредобанку.

Переказ з Польщі можна зробити без відкриття рахунку в польському банку, як готівкою, так і безготівково.

Перекази з країн ЄС безготівково у кілька кліків в мобільному банкінгу — стануть незабарном доступними.

Як це працює?

Кредобанк надає вам унікальний ідентифікатор — це комбінація знаків та цифр у форматі IBAN, що використовується лише для цілей переказу коштів. Саме його ви вказуєте, щоб переказати гроші з Польщі (та незабаром країн ЄС) в Україну. Унікальний ідентифікатор доступний вам в онлайн-банкінгу KredoBank в розділі Платежі-Перекази. Ви можете переказати кошти самі собі або дати цей номер третій особі - родичам, друзям, роботодавцю, просто комусь, хто хоче перекинути вам злоті.

Перекази з Польщі

Швидкий та безкоштовний переказ з Польщі в Україну, без купи документів та невідомих полів для заповнення. Все просто і під рукою завдяки унікальній пропозиції від Кредобанку. Дiзнатися бiльше

Перекази з Польщі

Швидкий та безкоштовний переказ з Польщі в Україну, без купи документів та невідомих полів для заповнення. Все просто і під рукою завдяки унікальній пропозиції від Кредобанку.

Детальнiше
Цілодобовий контакт-центр