Shape 57 - Medal (Flat) Shape Shape

Українцям у Польщі

Власник Кредобанку PKO Bank Polski підготував спеціальну пропозицію для обслуговування українців. Ознайомтеся з перевагами та спрощеними процедурами для українців, які перебувають у Польщі в зв’язку з вимушеною еміграцією через російсько-українську війну.

Ми рекомендуємо:

Контакт з банком

В разі потреби ви можете сконтактуватися з Кредобанком з-за кордону через сервіс консультант онлайн (безкоштовно) або за номерами телефонів: +38 (089) 220 00 89, +38 (032) 297 64 70 та +38 (032) 240 06 00 (згідно з тарифами оператора, через який здійснюється дзвінок). Для контакту з фахівцями PKO Bank Polski телефонуйте за номерами: +48 81 535 60 60 (плата згідно з тарифами вашого оператора) та 800 302 302 (безкоштовно для дзвінків з номерів польських операторів на території Польщі, в іншому випадку — плата згідно з тарифами вашого оператора).

Дізнайтеся більше:

Безкоштовний рахунок в PKO Bank Polski

Скористайтеся можливістю відкрити безкоштовний рахунок в найбільшому польською банку PKO Bank Polski. Дiзнатися бiльше

Як обміняти гривні на злоті

Ви можете обміняти гривні на злоті у Польщі в окремих відділеннях банку PKO Bank Polski: максимальна сума 10 000 грн на особу, обміняти можна особисто, потрібно закордонний паспорт або ID-картка громадянина України. Дiзнатися бiльше

Розрахунки за кордоном

Яку валюту обрати при розрахунку в магазині, якою карткою користуватись, за яким курсом відбувається конвертація... Корисна інформація для тих, хто перебуває у Польщі у період дії воєнного стану в Україні. Дiзнатися бiльше

Виплата грошової допомоги в Польщі

Як отримати грошову допомогу українцям у Польщі без платіжної картки. Дiзнатися бiльше

Перекази

​PKO Bank Polski скасував комісію за швидкі перекази з Польщі в Україну на рахунки в Кредобанку Дiзнатися бiльше

Допомога Україні

Як фінансово допомогти українцям у Польщі та в Україні. Дiзнатися бiльше

Як обміняти гривні на злоті

Ви можете обміняти гривні на злоті у Польщі в окремих відділеннях банку PKO Bank Polski: максимальна сума 10 000 грн на особу, обміняти можна особисто, потрібно закордонний паспорт або ID-картка громадянина України.

Детальнiше

Виплата грошової допомоги в Польщі

Як отримати грошову допомогу українцям у Польщі без платіжної картки.

Детальнiше

Допомога Україні

Як фінансово допомогти українцям у Польщі та в Україні.

Детальнiше
Цілодобовий контакт-центр