Shape 57 - Medal (Flat) Shape Shape

Замовити довідку

Замовити довідку дистанційно

У вас є можливість дистанційно замовити потрібну вам довідку через онлайн-банкінг KredoBank або систему iFOBS та отримати її в електронному форматі або ж в паперовому — у відділенні банку. Послуга доступна для усіх типів довідок будь-якої складності, як простої довідки, так і складної, яка потребує аналізу, як для приватних клієнтів, так і для приватних підприємців та компаній.

Перелік довідок:

  • Довідка про відкриті рахунки за період, Довідка про закриття рахунку, Довідка про закриті рахунки на дату, Довідка про відкриті депозити за період, Довідка про рахунки (баланс на конкретну дату або рух коштів за певний період), Довідка про відсутність кредиту, Довідка про відсутність кредиту та повне погашення.
  • З повним переліком довідок для приватних осіб ознайомтеся у файлі: Перелік довідок для фізичних осіб

Додаткові довідки для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців:

  • Довідка за рахунком: про стан рахунку, про рух коштів, закриті/відкриті рахунки за період до 5 років;
  • Довідка про кредитне обслуговування: наявність/відсутність кредитної заборгованості, сплачені відсотки;
  • З повним переліком довідок для юридичних осіб та ФОП ознайомтеся у файлі: Перелік довідок для юридичних осіб та ФОП.

Скористайтеся поданими назвами довідок в описі під час їхнього замовлення.

Для фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які обслуговуються в онлайн-банкінгу KredoBank: для замовлення довідки зайдіть у меню «Більше» — розділ «Повідомлення» — «Вихідні» — «Створити повідомлення» — оберіть «Замовити довідку» у верхньому полі з меню випадайки та детально опишіть в довільній формі, яку довідку вам потрібно.

Для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які обслуговуються в iFOBS: для замовлення довідки скористайтесь звичним меню «Повідомлення» та детально опишіть в довільній формі, яку довідку вам потрібно.


Замовити довідку за кредитом на авто

Крок 1. Заповніть форму «Замовити довідку (авто)» нижче.

[form id=199]

Крок 2. Працівник банку самостійно зв’яжеться з вами, щоб повідомити про те, що довідка готова та узгодить час і дату вашого візиту до відділення Кредобанку (для паперового формату довідки). Довідка в електронному форматі надійде вам на вказану електронну пошту.

Крок 3. Зверніться до відділення банку в узгоджені з працівником час і дату для отримання довідки (для паперового формату довідки).

Пропозиція замовлення довідки клієнтами через сайт банку є актуальною для чинних кредитів. Вартість надання довідки — безкоштовно. Також телефонуйте у цілодобовий контакт-центр: 0−800−500−850.

Цілодобовий контакт-центр