Shape 57 - Medal (Flat) Shape Shape

Mastercard World Elite

Банківська платіжна картка Mastercard World Elite — найбільш преміальна картка з усіх карток. Передбачає широкий спектр послуг, доступних безкоштовно: консьєрж, аеропорт-сервіс тощо. 

Доступна у чотирьох різних валютах - гривня, долар США, євро та злотий - при обслуговуванні на пакеті Craft у Кредобанку.

Чудовий і зручний інструмент у преміум сегменті. Unlock найвищого рівня банківського обслуговування. Винятковий сервіс в будь-який час, у будь-якому куточку світу: найвищий рівень турботи, безпеки та конфіденційності, особливі фінансові та не фінансові послуги. Зосередьтеся на важливому, а про нецікаву рутину подбає ваша картка Mastercard World Elite: спеціальні пропозиції від Hertz Gold Plus та Avis Preferred Club, безкоштовне підключення та відвідування бізнес-залів Lounge Key, обхід черги в аеропортах завдяки Fast Line, доступ до чат-бота у Facebook, помічник, готовий дати відповідь на ваші запитання в режимі 24/7 та інше. Запрошуємо в світ преміум сервісу, де ви – на першому місці.

Ваш час та комфорт ― безцінні: з послугою Фаст-трек від Mastercard (Проходження контролю безпеки в аеропорту окремою чергою), ресторонна програма аеропортів та трансфер з/до аеропортів. Дана послуга доступна з сервісом Mastercard Travel Experiences.

Програма "Безцінні привілеї" від Mastercard – знижки, компліменти та спеціальні пропозиції від кращих українських та закордонних компаній;Картку можна додати до електронних гаманців у смартфон або годинник - Google Pay, Apple Pay, SwatchРAY, Mi Band, Garmin Pay. Повноцінно користуватися нею в онлайн-банкінгу KredoBank. 

Термін дії картки – 5 років.

Цілодобовий контакт-центр