Shape 57 - Medal (Flat) Shape Shape

Mastercard World Black Edition

Банківська платіжна картка Mastercard World Black Edition

Банківська платіжна картка Mastercard World Black Edition – картка з усіма необхідними інструментами та послугами, зокрема під час подорожей в аеропортах. Оптимальний варіант для входу в преміум сегмент. 

Доступна у чотирьох різних валютах - гривня, долар США, євро та злотий - при обслуговуванні на пакеті Craft Black у Кредобанку.

Картка з вертикальною орієнтацією, що полегшує її використання. Оформлена в темному, чорно-синьому кольорі. Картка також бере участь в програмі Mastercard Більше та окремих програмах лояльності від партнерів платіжної системи Mastercard.

Цілодобовий консьєрж-сервіс – допомога у розв'язанні будь-яких питань (замовлення квитків, бронювання готелів, замовлення таксі або водія, замовити організацію турів, здійснити покупку товарів по всьому світу тощо);

Безкоштовний доступ у понад 1300 бізнес-залів аеропортів світу у Програмі "Lounge Key".

Можливість безкоштовно відвідувати бізнес-зали Mastercard.

Програма "Безцінні привілеї" від Mastercard – знижки, компліменти та спеціальні пропозиції від кращих українських та закордонних компаній;

Спеціальні пропозиції від компаній прокату авто (Hertz, Avis та на сайті Rentalcars.com).

Картку Mastercard World Black Edition можна додати до електронних гаманців у смартфон або годинник - Google Pay, Apple Pay, SwatchРAY, Mi Band, Garmin Pay. Повноцінно користуватися нею в онлайн-банкінгу KredoBank. 

Термін дії картки – 5 років.Цілодобовий контакт-центр